Time | Event | Details |
---|---|---|
3:00pm | Multiple Schools.. vs. Cudahy @ Cudahy High School | |
3:30pm- 5:30pm |
Field House Ct. #2
| |
3:30pm- 5:30pm |
Brown Deer High School - Fieldhouse
| |
3:30pm- 5:00pm |
Brown Deer High School - Fieldhouse
| |
3:30pm- 5:30pm |
Field House Ct. #3
| |
3:30pm | Multiple Schools.. vs. Cudahy
@
Cudahy High School Dive Warmups 2:30 pm | Dive Competition 3:30 pm | Coaches Meeting 4:30 pm | Swimming Warmups 4:45 pm | Swim Competition 5:45 pm | |
Dive Warmups 2:30 pm | Dive Competition 3:30 pm | Coaches Meeting 4:30 pm | Swimming Warmups 4:45 pm | Swim Competition 5:45 pm | ||
4:00pm | vs. Longfellow Middle
Longfellow Black | |
Longfellow Black | ||
5:00pm | vs. Longfellow Middle
Longfellow Orange | |
Longfellow Orange | ||
5:00pm- 7:30pm |
Field House Ct. #3
| |
7:00pm- 9:00pm |
Brown Deer High School - Fieldhouse
| |
7:00pm | vs. South Milwaukee @ South Milwaukee Middle School | |
7:00pm | vs. South Milwaukee @ South Milwaukee Middle School |
Time | Event | Details |
---|---|---|
3:30pm- 5:30pm |
Field House Ct. #2
| |
3:30pm- 5:30pm |
Brown Deer High School - Fieldhouse
| |
3:30pm- 5:00pm |
Brown Deer High School - Fieldhouse
| |
3:30pm- 5:00pm |
Field House Ct. #4
| |
3:30pm- 5:30pm |
Field House Ct. #3
| |
4:00pm | vs. Whitefish Bay | |
5:00pm- 7:30pm |
Field House Ct. #3
| |
7:00pm- 9:00pm |
Brown Deer High School - Fieldhouse
|
Time | Event | Details |
---|---|---|
4:15pm | vs. South Milwaukee | |
4:15pm | vs. South Milwaukee @ South Milwaukee High School | |
5:40pm | vs. South Milwaukee | |
5:40pm | vs. South Milwaukee @ South Milwaukee High School | |
7:00pm | vs. South Milwaukee | |
7:00pm | vs. South Milwaukee @ South Milwaukee High School |
Time | Event | Details |
---|---|---|
7:30am | vs. Multiple Schools..
@ Marquette High School
| |
8:30am | vs. Multiple Schools.. | |
9:30am | vs. Multiple Schools.. Dan Gaynor JV Invite | DATE/TIME: Saturday, December 14, 2019, starting at 9:30 am | COACHES MEETING: 8:15 am (First-Floor Cafeteria) | WEIGH-INS: 7:45 am (Second-Floor Wrestling Room) | | |
Dan Gaynor JV Invite | DATE/TIME: Saturday, December 14, 2019, starting at 9:30 am | COACHES MEETING: 8:15 am (First-Floor Cafeteria) | WEIGH-INS: 7:45 am (Second-Floor Wrestling Room) | | ||
11:00am | vs. Milwaukee Marshall | |
11:00am | vs. Multiple Schools..
@ BCHS -MAIN GYM
(ny2la_varsity_classic_dec_14th.docx) | |
(ny2la_varsity_classic_dec_14th.docx) |
Time | Event | Details |
---|---|---|
3:30pm- 5:30pm |
Field House Ct. #2
| |
3:30pm- 5:00pm |
Brown Deer High School - Fieldhouse
| |
3:30pm- 5:00pm |
Field House Ct. #4
| |
3:30pm- 5:30pm |
Field House Ct. #3
| |
4:00pm | vs. West Bend School District | |
4:00pm | vs. West Bend School District | |
5:00pm- 7:30pm |
Field House Ct. #3
| |
7:00pm- 9:00pm |
Brown Deer High School - Fieldhouse
|
Time | Event | Details |
---|---|---|
4:00pm | vs. Milwaukee Jewish Day | |
4:00pm | vs. Lakeshore Middle | |
4:00pm | vs. Lakeshore Middle | |
4:15pm | vs. Cudahy | |
5:40pm |
(Cancelled) | vs. Cudahy @ Cudahy High School |
5:40pm | vs. Cudahy | |
7:00pm | vs. Cudahy @ Cudahy High School | |
7:00pm | vs. Cudahy
"Gold Game" | |
"Gold Game" |